Dependències municipals

Serveis administratius 

Plaça Major, 1. CP: 12549 Betxí
Tel.: 964 620 002 Fax: 964 621 103

Registre General / Notificacions electròniques
Correu electrònic: registregeneral@betxi.es

Horari:

Atenció al públic, de dilluns a divendres: 8.00-14.00 h.

Àrea de secretaria

Secretaria General
secretariageneral@betxi.es

Vicesecretaria
vicesecretaria@betxi.es

Activitats
activitats@betxi.es

Contractació
contractacio@betxi.es

Obres i Urbanisme
urbanisme@betxi.es

Oficina tècnica
stecnics@betxi.es

Padró d’habitants – estadística
padro@betxi.es

Personal
personal@betxi.es

Àrea d’Intervenció

Intervenció
intervencio@betxi.es

Recaptació
recaptacio@betxi.es

Tresoreria
tresoreria@betxi.es

Tributs
gtributaria@betxi.es

Serveis socials
Cr. de Colom, 39 – 12549 Betxí
Tel.: 964 620 441

Mail de cita prèvia: citaprevia@betxi.es
Contacte: ssocials@betxi.es

Centre d’oci de la tercera edat
Cr. del camí d’Onda, 2. CP: 12549
Tel.: 964 622 355

Cementeri municipal

Av. de la Reina dels Apòstols, 54  CP: 12549 Betxí
Tel.: 964 620 002 Fax: 964 621 103

Horari:

De l’1 d’octubre al 31 de març: de les 9.00 a les 18.00 h.

De l’1 d’abril al 30 de setembre: de les 9.00 a les 19.00 h.

Avís als fabricants de làpides

Les làpides s’hauran d’ajustar a les mesures següents:

Ample: 0,84 cm  Alt: 0,74 cm

Casa de la Cultura

Cr. del Dr. Vicent Ortells, s/n. CP: 12549
Tel.: 964 622 521

Horari: De dilluns a divendres. Matí: de 10.00 a 13.30 hores. Vesprades: de 16.00 a 20.00 hores. Període de vacances: mes d’agost.

betxicultural@betxi.es

Biblioteca
Horari: De dilluns a divendres. Matí: de 10.00 a 13.30 hores. Vesprades: de 16.00 a 20.00 hores. Període de vacances: mes d’agost.

Servei de Promoció del Valencià
spv@betxi.es

Arxiu Municipal
arxiu@betxi.es

Teatre Municipal

Av. de Joaquim Dualde, s/n. CP: 12549
Tel.: 964 622 521
betxicultural@betxi.es

Escola Municipal Infantil de Primer Cicle “Pequelar”
Camí d’Onda, s/n. CP: 12549
Tel.: 964 620 383

pequelar@betxi.es

Centre Públic Municipal de Formació de Persones Adultes
Av. de Sant Josep Obrer, s/n. CP: 12549
Tel.: 964 620 153
epa@betxi.es

Gabinet Psicopedagògic

Cr. Coma, s/n. CP: 12549
Tel.: 964 620 441
gpsicopedagogic@betxi.es

Camp de Futbol Municipal
C/ del mestre Julio Sancho, 36

Pavelló Poliesportiu i Piscina Municipal  
Av. de la Reina dels Apòstols, s/n

Tel.: 607261815

Casal Jove
Plaça de Manuel Escobedo, 8. CP: 12549
Tel. 607261815

Horari: de dilluns a dijous, de 17.30 h. a 19.00 h.
Adreça electrònica: casaljove@betxi.es

Jutjat de Pau
Av. del primer de maig, 1 CP: 12549
Tel.: 964 621 167

Horari: Dimarts i divendres, de 16:30 a 19:30 h.

Mercat Municipal

Cr. de la Comtessa de Vergara, 2. CP: 12549
Tel.: 964 620 002 (Ajuntament)

Policia Local
Plaça Major, 1. CP: 12549
Tel.: 964 620 912 – Mòbil: 608 066 801

Fax: 964 621 103
plocal@betxi.es

Ús de cookies

Este lloc web utilitza cookies per a una millor experiència d'usuari. Si continueu navegant esteu donant el vostre consentiment per a l'acceptació de les citades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies, cliqueu l'enllaç per a més informació.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies