Dependències municipals

Serveis administratius

Horaris:

Atenció al públic, de dilluns a divendres: 8.00-14.00 h.

Dissabte. Oficina de registre: 9.00 – 13.00 h. (Del 15 de setembre al 15 de juny)

Adreça postal:

Plaça Major, 1. CP: 12549 Betxí
Tel.: 964 620 002 Fax: 964 621 103

info@betxi.es

Alcaldia
alcaldia@betxi.es

Àrea de secretaria

Secretaria General
secretariageneral@betxi.es

Vicesecretaria
vicesecretaria@betxi.es

Activitats
activitats@betxi.es

Contractació
contractacio@betxi.es

Obres i Urbanisme
urbanisme@betxi.es

Oficina tècnica
stecnics@betxi.es

Padró d’habitants – estadística
padro@betxi.es

Personal
personal@betxi.es

Registre General
registregeneral@betxi.es

Àrea d’Intervenció

Intervenció
intervencio@betxi.es

Recaptació
recaptacio@betxi.es

Tresoreria
tresoreria@betxi.es

Tributs
gtributaria@betxi.es

Benestar social

Serveis socials
Adreça: C/ Coma, s/n. CP: 12549
Tel.: 964 620 441
Correu electrònic: ssocials@betxi.es

Centre d’oci de la tercera edat
Adreça: C/ del camí d’Onda, 2. CP: 12549
Tel.: 964 622 355

Unitat de respir de Betxí

Centre específic d’atenció a persones amb la malaltia d’Alzheimer i altres demències

Adreça: Centre de Dia de Betxí, Cr. de Colom, s/n.

Horari d’obertura: El centre prestarà serveis els dilluns, dimecres i divendres, de 9 a 13 hores.

Dades de contacte

AFA Castelló-Delegació Betxí . Telèfon: 607187948

e-mail: fundacionalzheimer@salomemoliner.org

web: www.afacastellon.org

Cultura

Casa de la Cultura

C/ del Dr. Vicent Ortells, s/n. CP: 12549
Tel.: 964 622 521
Horari: De dilluns a divendres. Matí: de 10.00 a 13.30 hores.

Vesprades: de 16.00 a 20.00 hores. Període de vacances: mes d’agost.

Correu electrònic: betxicultural@betxi.es

Teatre Municipal

Adreça: Av. de Joaquim Dualde, s/n. CP: 12549
Tel.: 964 622 521
Correu electrònic: betxicultural@betxi.es

Biblioteca
Horari: De dilluns a divendres. Matí: de 10.00 a 13.30 hores. Vesprades: de 16.00 a 20.00 hores.Període de vacances: mes d’agost.

Servei de Promoció del Valencià
Correu electrònic: spv@betxi.es

Arxiu Municipal
Correu electrònic: arxiu@betxi.es

Educació

Escola Municipal Infantil de Primer Cicle “Pequelar”

Adreça: Camí d’Onda, s/n. CP: 12549
Tel.: 964 620 383

Correu electrònic: pequelar@betxi.es

Gabinet Psicopedagògic

Adreça: C/ Coma, s/n. CP: 12549
Tel.: 964 620 441
Correu electrònic: gpsicopedagogic@betxi.es

Centre Públic Municipal de Formació de Persones Adultes

Adreça: Av. de Sant Josep Obrer, s/n. CP: 12549
Tel.: 964 620 153
Correu electrònic: epa@betxi.es

Esports

Camp de Futbol Municipal

Adreça: C/ del mestre Julio Sancho, 36
Tel.: 607187948

Pavelló Poliesportiu i Piscina Municipal  

Adreça: Av. de la Reina dels Apòstols, s/n

Tel.: 607261815

Joventut

Casal Jove

Plaça de Manuel Escobedo, 8. CP: 12549
Tel. 607261815

Horari: de dilluns a dijous, de 17.30 h. a 19.00 h.
Adreça electrònica: casaljove@betxi.es

Jutjat de Pau de Betxí

Adreça: Av. del primer de maig, 1 CP: 12549
Tel.: 964 621 167

Mercat Municipal

Adreça: C/ de la Comtessa de Vergara, 2. CP: 12549
Tel.: 964 620 002 (Ajuntament)

Policia Local de Betxí

Adreça: Plaça Major, 1. CP: 12549
Tel.: 964 620 912 – Fax: 964 621 103
Mòbil: 608 066 801
Correu electrònic: plocal@betxi.es

Ús de cookies

Este lloc web utilitza cookies per a una millor experiència d'usuari. Si continueu navegant esteu donant el vostre consentiment per a l'acceptació de les citades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies, cliqueu l'enllaç per a més informació.plugin cookies

ACEPTAR